Asansör Şirketleri  
Asansör Şirketleri l Asansör Kabin l Asansör Montaj l Asansör İmalat l Asansör Yönetmeliği l Asansör Resimleri l Sık Arananlar l Firma Ekle
Asansör > Asansör Şirketleri Konya


Asansör Şirketleri

Asansör Şirketleri Konya

"Asansör Şirketleri Konya" sayfamızda asansör sistemleri ve yürüyen merdiven sistemleri uygulamaları alanında satış ve montaj hizmetlerinin yanısıra satış sonrası bakım ve onarım servisi alanında faaliyet gösteren şirketleri bulabilirsiniz. Konya asansör firmaları arasında asansör ekipmanları ve asansör malzemeleri, yedek parçaları satışı yapan firmaların iletişim bilgileri de yer almaktadır.

Mirac Asansör
Asansör makineleri, yedek parçalar, kabinler, göstergeler, kapılar, kumandalar.
Nişantaşı Mah. Dr.M.Hulusi Baybal Cad.Zülfikar Apt. No:9/D / Konya
(0332) 238 45 08

Kon-Kap-San
Yarım otomatik kapılar, otomatik kabin kapıları, kabin,
makine - motor, parçalar, butonlar, panolar.
Eski Buğday Pazarı İçi Erçek S. 4 / Konya
(0332) 236 55 14

Derya Asansör
Kabinler, kapılar, makine grubu, kumanda panosu, buton, raylar, yürüyen merdiven.
Nişantaşı Mah.Ulular Sk.Kuba Sitesi No 9/B Selçuklu / Konya
(0332) 235 45 72

Çelikray Asansör Rayları
Asansör rayı imalatı.
Ferhuniye Mah. Darulşifa Sokak Aktif İş Merkezi Kat:5 Selçuklu / Konya
(0332) 350 18 28

Büşra Asansör
Asansör montajı, gramer kapı ve kabin imalatı, malzeme satışı.
Fevzi Çakmak Mah. M.Sami Cad. komsan İş Mrk. no:49 Karatay / Konya
(0332) 342 48 92

İstaş Asansör
Asansör montaj, bakım ve revizyon hizmetleri.
Kılınçaslan Mah. Sille Cd. No. 1/B selçuklu / Konya
(0332) 327 26 72

Sekolift Asansör
Asansör iamalat, montaj, bakım ve revizyon işleri.
Babalık Mah. Yahyaçavuş Cad. Keyhüsrev Sok. No:9/C-D Selçuklu / Konya
(0332) 320 64 80

Akış Asansör
Asansör makine, motor ve hız kontrollü pano imalatı.
K.o.s Bölgesi Kayacık Mah T.Ziyaeddin Cad 6.sk no:2 / Konya
(0332) 239 07 29

Kalkan Asansör
Firmamız kapsamında bulunan asansör yedek parça satışımızla ve imalatımız olan ayarlı konsol tırnak özel siparişlerinizle hizmet vermekteyiz.
Fevzi Çakmak Mh. Aykent Ayakkabıcılar San. 2.Sk N:13 / Konya
(0332) 346 23 65

Clindas Asansör
Firmamız ülkemizde ve yurtdışında bulunan tesislerinde asansör makina ve motoru imalatı gerçekleştirmektedir. Clindas olarak hedefimiz, ileri teknoloji ve üstün kalite anlayışıyla bulunduğumuz sektörde bir dünya markası olmaktır.
Hacı Yusuf Mescid Mah. Özkafa Sk. No:105 Karatay / Konya
(0332) 342 67 33

Asbuton Asansör
Firmamız asansör kabin panelleri, kat panelleri ve revizyon seti imalatının yanısıra çeşitli modellerde asansör buyon takımları üretimi de gerçekleştirmektedir.
Kılıçarslan mh Demiryolu cd No:61/A Selçuklu / Konya
(0332) 233 23 25

Asansör Bilgi

Konut Asansörü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Konut asansörü seçerken bütçe dışında asansör sisteminde ihtiyaç duyulabilecek özelliklerin belirlenmesi size vakit kazandıracaktır. İthal ve yerli markaların onlarca farklı tipte ve özellikte asansörünü piyasada bulabilirsiniz. Sistemin yapısı makine daireli ve makine dairesiz olarak oluşturulabileceği gibi asansör kabininin iç tasarımından değişik güvenlik önemlerine kadar pek çok değişken kararınızı vermenizde etkili olabilir.

Asansör firmalarının ilk ele alacağı konu eğer konut asansöre uygun inşa edilmemişse sistemin nasıl entegre edilebileceğidir. Binanın yapısına göre farklı model seçenekleri sunabilirler. Ancak buradaki önemli nokta sistemin kurulduktan sonra %100 güvenli olarak kullanılıp kullanılamayacağıdır. Çünkü bazı apartmanlar herhangi bir şekilde asansör kullanımına yapısal olarak izin vermeyebilir.

Diğer önemli nokta ise asansörde bulunacak güvenlik önlemleridir. Elektrikler kesildiğinde sistemin çalışmaya devam etmesi için kesintisiz enerji kaynağı kullanılabilir. Yine bir elektrik kesintisi durumunda asansör kabini acil aydınlatması tercih edilebilir. Kabin içi acil butonu standart bir uygulamadır. Buna ek olarak kapıların elektriksiz olarak açılabilmesi sağlanabilir. Yine kabin içinde kaymaz zemin malzemeleri kullanarak güvenliği attırabilirsiniz. Güvenlik tedbirleri ve ekstra özellikler konusunda apartman sakinleriyle yapacağınız toplantılar ve bütçeniz doğrultusunda hangi özelliklerin gerekli olduğunu belirleyebilirsiniz.

Seçeceğiniz asansör modeli ne olursa olsun sistemin kurulumu için mutlaka yetkili bir firmayla çalışın. Çalışacağınız firmanın referanslarını inceleyin ve sizin binanızın yapısında diğer binalarda daha önce asansör sistemi kurup kurmadıklarını inceleyin. Kontratınızda periyodik asansör bakım ve onarımı ile ilgili maddelere dikkat edin.

AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsanörŞirketleri.Com asansör sistemleri, asansör ce, hidrolik asansör, asansör kabin üretimi yapan asansör imalat firmaları ve asansör montaj, asansör bakım hizmeti veren asansör şirketleri iletişim bilgilerini listeleyen ve asansör yönetmeliği hakkında bilgiler içeren bir web sitesidir.Sitemize eklenen firmalar verdikleri hizmetleri kendileri bildirmektedir, dolayısıyla sitemizden ulaştığınız bir asansör firmasından alacağınız hizmetlerde yaşayacağınız sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Bir asansör firması seçmeden önce daha önce gerçekleştirdiği işlere, güncel referans listesine bakmanızı tavsiye ederiz. Eğer asansör sistemleri, asansör montajı, yürüyen bant ve yürüyen merdiven sistemleri alanında veya inşaat asansörü, hidrolik asansör, araç asansörü, özürlü asansörü veya yük asansörleri gibi daha farklı özelliklere sahip asansör sistemleri ya da asansör aksesuarları, asansör buton takımları, asansör kapı, asansör kabini, asansör makina ve motorları, kumanda panosu ve asansör rayı gibi sistemlerin ihtiyaç duyduğu asansör malzemeleri alanında imalatçı veya ithalatçı firma olarak faaliyet gösteriyorsanız firmanızı rehberimize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.
Sık Arananlar l Gizlilik Politikası l Firma Ekle l Reklam l Her Hakkı Saklıdır © AsansorSirketleri.Com