Asansör Şirketleri  
Asansör Şirketleri l Asansör Kabin l Asansör Montaj l Asansör İmalat l Asansör Yönetmeliği l Asansör Resimleri l Sık Arananlar l Firma Ekle
Asansör > Asansör Şirketleri Antalya


Asansör Şirketleri

Asansör Şirketleri Antalya

"Asansör Şirketleri Antalya" sayfamızda Antalya'da ve ilçelerinde insan asansörleri, yük asansörleri ve alışveriş merkezi, tatil köyleri ve otellerde bulunan panoramik asansörler, yürüyen merdiven sistemleri satışı, montajı ve bakımı alanında çözümler sunan firmaları bulabilirsiniz. Özellikle turistik tesislerin yoğun olarak bulunduğu Antalya bölgesinde bu asansör sistemleri için periyodik bakım hizmetleri sağlayan firmaların yanısıra sistemin revizyonu ve geliştirilmesi için kullanılan asansör klimaları, kabin için aydınlatma sistemleri, modern kapılar gibi çeşitli aksesuarları imalatçısı ve ithalatçısı olarak satış ve montaj hizmeti veren şirketleri de bu sayfamızda iletişim bilgileriyle bulabilirsiniz.

Akmetal Asansör
İnsan asansörleri, hasta / sedye asansörleri, yük, araç asansörleri, panoramik asansörler, engelli asansör ve platformları, monşarj asansörler, hidrolik asansörler, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, komponentler, kabinler, kumanda sistemleri, butonlar, kapılar, hidrolik üniteler, emniyet komponentleri, makine-motor grupları.
Etiler M. Adnan Menderes Blv. 67/5 / Antalya
(0242) 313 12 09

Gaye Asansör
Kabinler, makina - motorlar, kapılar, kumanda tabloları, butonlar, servis, bakım.
Dutlubahçe M. Karacaoğlan C. Ceylan Sit. 17/2 / Antalya
(0242) 334 39 38

Ake Asansör
Kabinler, kapılar, engelli asansörü, makia/motor, yürüyen merdiven.
Antalya Organize San. Blg. Atatürk Blv. / Antalya
(0242) 258 15 70

Sistem Asansör
1994 yılında günümüze asansör sistemleri, yürüyen merdiven sistemleri ve engelli asansörleri alanında güvenilir çözümler sunan firmamız Antalya ve civar illerde faaliyet göstermektedir.
Soğuksu Mah. Toroslar Cad. 49/2 / Antalya
(0242) 238 58 73

Nazar Asansör
Arkel kumanda panoları imalatı ve malzeme satışı.
Antalya
(0242) 334 19 01

As Koç Asansör
Aselka yetkili teknik servisi, asansör imalat ve satışı.
Antalya
(0242) 229 68 78

Bilim Asansör
Asansör ve yürüyen merdiven hizmetleri.
Antalya
(0242) 522 46 20

Yönel Asansör
Her türlü asansör bakım, montajı ve paket malzeme satışı.
Zerdalilik Mah.Değirmenönü Cad. Miray Apt. No:12/2 Merkez / Antalya
(0242) 322 32 57

GOES Girişimci Ortaklar
Asansör altı ve üstüne hareketli görsel reklam perdesi, asansör kabin kliması ve asansör montajı.
Elmalı Mh. H. Subaşı C. Şadiye Yörük İş Hanı no:19 Merkez / Antalya
(0242) 243 55 01

Thysson
Zerdalilik M. Burhanettin Onat C. Ekinci Sitesi A Blok 120 / Antalya
(0242) 321 15 35

Ahenk Asansörleri
Siteler M. Yeşilyurt Sit. 4223 S. J Blok 33 / Antalya
(0242) 227 61 19

Barın Can Asansör
Yeşilbahçe M. Metin Kasapoğlu C. A Blok 225 / Antalya
(0242) 311 66 09

Arke Asansör
Tahılpazarı M. Adnan Menderes Blv. Kent İş Mrk. 11/25 / Antalya
(0242) 248 36 81

Beyaz Asansör
Sanayi Mahallesi Fatih Cad. No:53/1 / Antalya
(0242) 334 01 80

Can Mühendislik Elektrik Asansör
Muratpaşa M. Karacaoğlan C. 8/1 / Antalya
(0242) 334 94 54

Damla Asansör
Deniz M. 121 S. 18/ 2 / Antalya
(0242) 242 36 74

Limit Asansör
Su Gözü C. Kadı Paşa M. Yücesan Apt. B Bl. 60/A Alanya / Antalya
(0242) 522 37 57

Meas Asansör
Bayındır M. Pınar C. 338 S. 9 D.1 / Antalya
(0242) 237 08 34

Asprom Asansörleri
Alanya'da her türlü asansör montaj, bakım ve onarım işleri alanında hizmet vermekteyiz.
Güller Pınarı Mh. Harmandalı Sk.Ciğdem Ap.11/A Alanya / Antalya
(0242) 511 26 45

Asansör Bilgi

Tam Otomatik Konut Asansörleri

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte sadece bilgisayar ve cep telefonları gelişmiyor. Asansör modelleri ve sistemleri de yeni teknolojiye ayak uydurarak dana kullanışlı ve güvenli hale geliyor. Yeni asansör modelleri 5-10 yıl öncesine göre oldukça farklı ve tam otomatik bir sistem olarak çalışıyor. Alınan güvenlik tedbirleri ise yolcu güvenliğini maksimum düzeye taşıyor.

Daha çok, çok katlı ofis binalarında kullanılan otomatik asansör sistemleri son yıllarda konut projelerinin gelişmesi ve kullanılan teknolojinin ucuzlaması nedeniyle konutlarda da sık sık kullanılmaya başlandı. Bu sistemler uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor, dijital ekranlı panellerden gerekli bilgiler alınabiliyor ve bağımsız tahrik sistemi gibi özelliklerle her an kullanıma hazır tutulabiliyor.

Otomatik asansör sistemlerinde bulabileceğiniz diğer özelliklerden bazıları ise şu şekilde; modüler ray sistemi, enerji verimli motor, gömme kapı, dijital kar göstergesi, ses tetiklemesi kontrolü, elektronik anahtarla erişim, acil durdurma, güç yedekleme tesisatı, acil durum haberleşme sistemi ve emniyet kilitleri.

Bu tip teknolojik bakımdan üstün asansör modellerinin kurulumu da mekanik olanlara göre daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Kullanımının basit olması aynı zamanda konut projesine değer katar. Sistem bakımı kuruluşu yapan firma tarafından verilir ve onarım işlemleri yine yetkili firma tarafından gerçekleştirilir.

Sistemle birlikte gelen standart güvenlik önlemlerine ek olarak asansörü kullanacak kişilerin taleplerine göre opsiyonel güvenlik önlemleri için firmalardan bilgi alabilirsiniz.

AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsansorSirketleri.Com'da reklam
AsanörŞirketleri.Com asansör sistemleri, asansör ce, hidrolik asansör, asansör kabin üretimi yapan asansör imalat firmaları ve asansör montaj, asansör bakım hizmeti veren asansör şirketleri iletişim bilgilerini listeleyen ve asansör yönetmeliği hakkında bilgiler içeren bir web sitesidir.Sitemize eklenen firmalar verdikleri hizmetleri kendileri bildirmektedir, dolayısıyla sitemizden ulaştığınız bir asansör firmasından alacağınız hizmetlerde yaşayacağınız sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Bir asansör firması seçmeden önce daha önce gerçekleştirdiği işlere, güncel referans listesine bakmanızı tavsiye ederiz. Eğer asansör sistemleri, asansör montajı, yürüyen bant ve yürüyen merdiven sistemleri alanında veya inşaat asansörü, hidrolik asansör, araç asansörü, özürlü asansörü veya yük asansörleri gibi daha farklı özelliklere sahip asansör sistemleri ya da asansör aksesuarları, asansör buton takımları, asansör kapı, asansör kabini, asansör makina ve motorları, kumanda panosu ve asansör rayı gibi sistemlerin ihtiyaç duyduğu asansör malzemeleri alanında imalatçı veya ithalatçı firma olarak faaliyet gösteriyorsanız firmanızı rehberimize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.
Sık Arananlar l Gizlilik Politikası l Firma Ekle l Reklam l Her Hakkı Saklıdır © AsansorSirketleri.Com